Отримання нагороди від корпорації SINOMACH-HI International Equipment Co., Ltd., Китай як найкращого дистриб’ютора бренду SINOMACH на українському ринку

29.01.2023

Раді поділитися приємною новиною – за результатами роботи за 2023 рік наша компанія визнана корпорацією SINOMACH-HI International Equipment Co., Ltd., Китай найкращим дистриб’ютором бренду SINOMACH на українському ринку. Хочемо подякувати усім, хто був з нами на шляху до цієї перемоги, усім, хто витрачав свій час та зусилля, і - допомагав. Дякуємо також усім, хто надав можливість відзначитися, і показати результат. Ми раді отримати цю нагороду і впевнені, що у нас попереду будуть нові можливості завоювати нові нагороди. Цей пам'ятний подарунок нагадуватиме нам про непрості, але чудові хвилини на шляху до успіху. Дякуємо всім вам!

Ми імпортуємо продукцію напряму від виробника з 2009 року. За цей час ми провели постачання понад 700 одиниць спеціалізованої дорожньо-будівельної техніки в Україну, яка допомагає бізнесу виконувати нагальні потреби та модернізувати своє виробництво.

КОНТАКТИ:

м. Обухів, вул. Малишка 9В

м. Львів, вул. Личаківська 227

м. Запоріжжя, Крива Бухта, 2

ТЕЛЕФОНИ ВІДДІЛУ ГУМОВО-ТЕХНІЧНИХ ВИРОБІВ:

Напишіть нам

Ваше ім'я *
Номер телефону *
Електронна пошта
Повідомлення

© Спецзапчасть 2023. Всі права захищені